Over ‘t Leerlab

Alle leerlingen leren leren en plannen, daar gaan we voor! Als onderwijsadviseur en voormalig leerkracht in het basisonderwijs, weet ik (Laura) als geen ander wat er zich dagelijks in een klas afspeelt. Dat is de reden voor mij geweest om ’t Leerlab op de richten en me volop in te gaan zetten om leren, plannen en motiveren leidend te maken in het basisaanbod op elke school! Met die basisvaardigheden kunnen leerlingen groeien in alle vakken en zorgen we tegelijkertijd voor een stabiele basis voor een toekomstige studie en carrière.

Samen maken we het onderwijs in Nederland en België beter

Bij ’t Leerlab zijn we het er allemaal over eens: de basis moet goed zijn. Een goede manier om te leren en plannen zorgt ervoor dat kinderen meer plezier hebben, zekerder worden en beter in staat zijn de lesstof op te slaan. Wij weten hoe je hen leert leren en plannen, en bovenal hoe je ze motiveert! Wij geven advies en ontwikkelen tools waarmee jij jouw leerlingen leert plannen en leren, want alleen samen met jou kunnen we het onderwijs verbeteren!

Maak kennis met ons team

Laura

Leer- en planexpert, heb je een vraag over de motivatie of de leer- en planskills van jouw leerlingen? Kom maar op! Even appen? 0621395960 of stuur je een e-mail? laura@tleerlab.nl

Josephine

Leercoach, locatieleider Arnhem en trainer voor scholen, snel contact? 0623321767 of stuur een e-mail? josephine@tleerlab.nl

Lisette

Leercoach en locatieleider Groningen, heb je een vraag of wil je een kennismaking plannen voor locatie Groningen? Neem contact met me op lisette@tleerlab.nl of 0623266657

Esther

Leercoach bij het ‘t Leerlab in Groningen, heb je een vraag of wil je meer weten over 1-op-1 coaching? Stuur me een e-mail: esther@tleerlab.nl of bel: 0683961156

Chiara

Studiecoach, ik help je leren en plannen in de praktijk, bij het studielab, locatie Groningen, heb jij je al ingeschreven?

Sarah

Leercoach bij ‘t Leerlab in Groningen, heb je een vraag stuur me een mailtje sarah@tleerlab.nl of een appje: 0653197235

Joris

Leer- en studiecoach bij ‘t Leerlab, locatie Groningen, je kunt me bereiken op joris@tleerlab.nl of via: 0683997329

Aleida

Heb je een agenda besteld? Dan stuur ik hem op! Tevens kun je bij mij aankloppen met een administratieve vraag: aleida@tleerlab.nl

Luister de laatste podcast van ‘t Leerlab!

Tips waarmee jij direct aan de slag kunt? Die geef ik je in de podcast. Luister hiernaast de laatste podcast via Spotify of zoek ‘t Leerlab op jouw favoriete podcast app.

‘t Leerlab op Spotify

‘t Leerlab werkt samen!